Feministická trička

Je možno si objednat různá feministická trička. Zakoupením trička šíříte povědomí o feminismu a ženských právech a současně jejich koupí podpoříte program Ženská práva jsou lidská práva. Trička jsme se rozhodli tisknout na  základě četných debat o feminismu, feministkách a feministech a ne vždy jasných představách co a kdo to vlastně je. Právě skrze feministická trička se pokoušíme „rehabilitovat“ slovo FEMINISMUS a veřejně se za ně postavit a představit české i mezinárodní veřejnosti, kdo feministky a feministi jsou – jak vypadají, jak žijí, co dělají, co si myslí, co ne. Stavíme se za feminismus osobně, resp. osobním příkladem. V roce 2010 vyšla již třetí série, tentokrát plně ekologických, tzv. klimaticky neutrálních triček, v široké škále barev.

Věříme, že nebudete váhat a z nevelkého počtu naší benefiční série si co nejdříve vyberete to pravé pro vás i vaše bližší či vzdálenější známé. Na výběr jsou:

Trička Takto vypadá feministka – krátký rukáv:
barvy: černá, bílá, růžová, bleděmodrá, hnědá, šedá | velikosti: XS, S, M, L | cena: 150 Kč (SLEVA! – poslední kusy)

Trička Ženská práva jsou lidská práva – krátký rukáv:
barvy
: černá, bílá, přírodní bílá, růžová, bleděmodrá, tmavěmodrá, hnědá | velikosti: XS, S, M, L, XL | cena: 150 Kč (SLEVA! – poslední kusy)


Low-cost verze triček (second hand) Takto vypadá feministka:
k dostání pouze v kanceláři NESEHNUTÍ (tř. Kpt. Jaroše 18, Brno)
Různé druhy, barvy, velikosti | Cena: 100,-

triko_nvrhhru_300triko_nvrhzda_300
______________________________________________________________________________________
Objednávky přijímáme na e-mailu distribuce@nesehnuti.cz. Nezapomeňte vždy uvést o jaký střih, barvu a velikost máte zájem. V každé objednávce také upřesněte zda máte zájem o variantu „Takto vypadá feministka“ nebo „Ženská práva jsou lidská práva“, pánská či dámská. Trička si můžete přijít zakoupit i osobně v otevírací době naší knihovny, po a st 10.00-12.00 a 16.00-18.00, nebo po domluvě.